Už na prvý pohľad je jasné komu je tento výrobok určený. Výrobca produktu Line shape protein sa zameriava hlavne na slečny či dámy, ktoré hľadajú v dnešnej širokej ponuke doplnkov stravy to správne. Ak si odmyslíme pútavo vyzerajúci obal, ktorý dozaista hneď zaujme ženské oko, zistíme že sa jedná o klasický proteín. Avšak sú tu určité odlišnosti, ktorí každá žena ocení. 

V popise výrobku sa uvádza, že je vhodný pre aktívne ženy. Ja skromne priznávam, že ňou som a tak som ho s očakávaním vyskúšala.

Je výborný ako náhrada jedného jedla počas dňa, najlepšie po tréningu. Neodporúčam si ho dávať na večeru, lebo obsahuje predsa len nejaké tie kalórie. Ale olovrant Vám ešte faldíky odpustia.

Ja si Line shape protein miešam s vodou a musím povedať, že chuť je skutočne výborná a oceňujem tiež kúsky kokosu, pretože ako milovník čokolády som siahla po príchuti čokoláda, kokos.

Nápoj Line shape protein skutočne zasýti, nemáte potom menšie prepady hladu a nepociťujete únavu počas dňa. Najviac ma zaujali aj prídavné látky ako je extrakt zo zeleného čaju, karnitín či vláknina, ktoré sú skvelé pre naše zdravie a zároveň napomáhajú chudnutiu, pričom neprichádzate o svalovú hmotu.

Bielkovina je celkovo veľmi dôležitý prvok, ktorý v našej strave síce je, ale nikdy nie v takom množstve, v akom by sme potrebovali. Tým, že budú mať svaly dostatočnú výživu, viac tukov spália a vy rýchlejšie schudnete.

 
PROM-IN Shape Shake Protein 570 g môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>
 

Je to jednoduchá logika. Žiadne hladovanie či nezmyslené diéty neuznávam. Dôležitá je skutočne zmena životného štýlu. A mnohokrát sa oplatí zainvestovať práve do podobných doplnkov výživy. Pozor ale na „vražedné“ kombinácie s inými jedlami či v tomto prípade na kombinácie s ovocím.

Niektoré veci a látky sa jednoducho v tele neznášajú a podobne to je asi medzi proteínom a čerešňami, ktorých vzájomný vzťah je vhodný na diskusiu do srdcových záležitostí. Najviac to asi vystihuje pôdorys textu skladby známeho evergreenu hitu od H. Hegerovej – Čerešne.

Ako mladé dievča, už je to za nami,
do posilky som liezla s našimi chlapcami

a vždy keď po cvičení spotenú som mala blúzku
dala som si proteín, nech nemám nožky sťa halúzku.

Keď boli zvedaví čo si to popíjam,
odvrkla som len, že proteíny prijímam.

Všetko išlo viac menej úspešne
až som si raz potom dala tie čerešne.

Neverte kamošom, keď na Vás zatlačia,
že si máte dať čerešne z koláča.

Čerešňa je zradná a proteín z Vás vyplieska
nič Vám nepomôže, iba tak pamperska.

Áno, poľahky sa môže stať to, čo by sa stať nemalo. Jednoducho vám telo nenápadnou karmickou odpoveďou naznačí nevhodnú kombináciu. Takže by som odporúčala skutočne nahradiť jedno jedlo z minimálnych piatich, ktoré cez deň prijímate a pokiaľ je leto a chcete si urobiť radosť čerešňami vyberte si radšej jedno, alebo druhé. Takže jednoducho a jasne - všetko s rozumom.

Graf ceny produktu PROM-IN Shape Shake Protein 570 g poskytuje server Heureka.sk

Odporúčané weby