Nech sa nachádzate v rôznych situáciách, vždy očakávate pre vaše oči dokonalé videnie a pohodlie. Perfektné videnie v každej situácii ponúkajú fototropné okuliarové šošovky Transitions. Keďže ponúkajú pre vás dôležitý komfort a zároveň sa príjemne nosia, poskytujú pre vaše oči a videnie dokonalé pohodlie.

Zmeny svetelných podmienok sú často pre ľudský zrak rušivým momentom. Striedanie svetla a tieňa je vždy pre oči nepríjemné a presne nato myslia aj výrobcovia okuliarových šošoviek Transitions. Tie sa okamžite prispôsobia tým svetelným podmienkam, v ktorých sa nachádzate, a preto vašim očiam garantujú nielen dokonalé videnie, ale aj pohodu pri ich nosení. Okuliarové šošovky Transitions majú za úlohu zabezpečiť pre vás to najdokonalejšie videnie. A to sa im, vďaka modernej technológii, ktorá chráni oči pred škodlivým svetlom a UV žiarením, dokonale darí. Ochrana očí s okuliarovými šošovkami Transitions je stopercentná.

Charakteristika okuliarových šošoviek Transitions

Vonku sa odtieň zafarbenia okuliarových šošoviek Transitions mení. Je to spôsobené ich reakciou na slnečné svetlo a UV žiarenie. Šošovky na tento podnet reagujú zafarbením do odtieňa slnečných okuliarov. Ich zafarbenie, samozrejme, záleží od intenzity svetla. Výnimočnosťou okuliarových šošoviek Transitions je, že menia farbu podľa slnečného svetla, aby zaistili vašim očiam adekvátnu ochranu a potrebné ostré videnie.

Vnútri sú okuliarové šošovky Transitions číre, sú v pokoji. Vďaka antireflexnej vrstve je u okuliarových šošoviek Transitions priepustnosť svetla 94%. Vďaka modernej technológii, ktorá odstránila zostatkové zafarbenie, sú šošovky čírejšie než v minulých rokoch.

Veľmi dôležitá je rýchlosť ich zafarbenia. Okuliarové šošovky Transitions sú schopné dosiahnuť 80% z celého zafarbenia už za 30 sekúnd. Navyše zvýšením teploty sa rýchlosť zafarbenia zvyšuje.

Odporúčané weby