Ste šikovný majster a máte chuť niečo neustále vyrábať? Nenechajte sa odradiť rečami druhých. Ak máte dostatočné zručnosti, tak neváhajte a pustite sa do toho! Nie ste predsa žiadny odborník, ale prečo neskúšať majstrovať, keď na to máte podmienky a potrebujete ušetriť peniaze?

Treba sa pobaliť, sťahujeme sa

Poznáte niekoho, kto sa ide sťahovať? Tie stresy, keď všetko treba pobaliť, ako to všetko preniesť do sťahovacieho auta a v akom stave sa to dostane do nového domova. Trápia vás tieto otázky a neviete si poradiť? Skúste si vyrobiť kartónové krabice, do ktorých všetko pohodlne dáte a nemusíte sa báť, že sa vám veci z krabíc rozsypú po celom nákladnom aute. Myslíte si, že si takéto krabice ľahko nevyrobíte? Ale čoby! Pôjde to hladko a jednoducho. Stačí len dobrý kartón, produkty Leuenberger a je to!

Čo je to ten Leuenberger? Je to značka spoločnosti Agglu.sk, ktorá je zameraná na tavné lepidlá od lepenia textílii až po lepenie papiera. Hravo s ním pozliepate všetko čo potrebujete. V našom prípade hovoríme o krabiciach. Tieto tavné lepidlá sú vo veľkých baleniach, takže sa nemusíte obávať, že vám jedno balenie nevystačí pri vašej práci. Keď však budete chcieť polepiť drevo, obráťte sa na disperzie.

Lepíme nábytok

Majstrujete naďalej a došli ste k tomu, že váš plastový stôl na zimnej záhradke nestojí za nič? Je potrebné ho vymeniť, ale plastových stolov máte už plné zuby a chceli by ste zmenu? Skúste si vyrobiť drevený stôl. Ak je vám stolárčina blízka, tak hor sa do toho! Prinajhoršom vám stolár môže dať zopár odborných rád, takže sa nemusíte báť, že jedna noha bude krivá. To by bola hotová katastrofa! Keď však už budete mať drevené dosky, budete potrebovať aj disperzie. Najlepšie disperzie sú od agglu.sk. Pomocou disperzie pozliepate jednotlivé časti dreva. Bez nej by váš stôl nestál.

Na agglu.sk máte zaručene najlepší výber kvalitných značiek. Tak načo hľadať ďalej?

Nechcete drevené nohy, ale špekulujete nad železnými nohami?

Nohy zo železa

Drevo už máte hotové, ale chýbajú vám nohy? Skúste dať vášmu stolu nohy zo železa. Bude pevne stáť na svojom mieste, takže sa nemusíte obávať, že vám ujde počas bohato naloženej večere. Poobzerajte a vyberte si nábytkové kovanie od spoločnosti FP Interier. Postaví váš stôl na vlastné nohy!

Odporúčané weby