Čo sa týka krásy, každá žena si prizná, že má nedostatky. Vôbec si ale neuvedomuje, resp. nechce uvedomovať, že tieto nedostatky sa dajú aj perfektne zamaskovať. Treba len vedieť, ako na to. S ktorými problémami sa však žena nebude vedieť nikdy stotožniť?

Škaredý úsmev

Škaredé žlté a krivé zuby sú pre každú ženu postrachom, pričom tento problém sa dá ľahko vyriešiť. Zažltnuté zuby vyčistíte kvalitnými bieliacimi pásikmi, zubnými niťami a medzizubnými kefkami. Krivé zuby si zase narovnáte jedine tým, že navštívite zubára, ktorý vám spraví odtlačky chrupu a na základne toho vám zubný technik bude môcť vyrobiť strojček na zuby. Rátajte však s tým, že najmä výroba strojčeka bude drahá a proces naprávania chrupu bude bolestivý. Výsledok však bude stáť za to.

Vypadávanie vlasov

Ďalším problémom, čo dokáže ženu potrápiť a s čím sa nebude vedieť nikdy zmieriť, je vypadávanie vlasov. Dôkladnou starostlivosťou o vlasy však tomu dokážete predísť. Umývajte si vlasy nie príliš horúcou vodou, nesušte ich fénom, používajte kondicionéry a olejčeky, robievajte si domáce masky z vajíčka a na rozčesávanie používajte výhradne kefu.

Tip na vypadávanie vlasov

Keď vám začnú vlasy vypadávať vo väčšom množstve, zachrániť ich môže skvelý prípravok Toppik.

Nadbytočné kilogramy v rizikových partiách

Ani jedna žena sa ešte nedokázala zmieriť s nadbytočnými kilogramami a najmä tými v rizikových partiách ako je zadok, boky a brucho. Bohužiaľ niekedy svoju váhu nedokážeme ovplyvniť. To, ako vyzeráme, má na svedomí aj genetická predispozícia. Pravidelným pohybom a lepším stravovaním však dokážete spraviť pre svoje telo niečo. Možno to nebude úplný ideál, ale aspoň niečo. Určite sa ale vyhýbajte drastickým diétam. Mohol by vás prekvapiť jojo efekt.